Tartu > Info > Piletid
Sündmuspaik / Majutus / Toitlustus

IDeeJazz 2017 @Tartu piletiinfo

Kus & millal

7. IDeeJazzi piletid on müügil Piletilevi veebikeskkonnas piletilevi.ee ja müügipunktides üle Eesti.

Valikud

Saadaval on üksikute kontsertide pääsmed ja traditsiooniliselt ka festivali pass, mis võimaldab ülisoodsalt külastada kõiki IDeeJazz @Tartu kontserte.

Soodustused

Kuni 8. oktoobrini on kõik piletid eriti soodsate hindadega! Tava- ja sooduspiletite hinnad on märgitud artistide tutvustuslehtedel ja Piletilevis.

Suured staarid,
väikesed saalid!

Osta oma piletid siin:

Tartu > Info > Sündmuspaik
Piletid / Majutus / Toitlustus

IDeeJazz 2017 @Tartu sündmuspaik

Eesti Rahva Muuseum

Muuseumi tee 2, Tartu
www.erm.ee

Eesti Rahva Muuseum Raadil pakub mitmekülgseid võimalusi, et novembrikuises Eestis üks suurepärane muusikapidu toimuda saaks.

IDeeJazzi @Tartu kontserdid leiavad aset ERMi teatrisaalis, Hurda saalis, kohvikus ja avaral silla alal. Kontsertide vahel saab ERMi restoranis või kohvikus keha kinnitada ning külastada mitmesuguseid näituseid.

Eesti Rahva Muuseum Raadil avas uksed 1. oktoobril 2016.
Kaunis ja kaasaegne ERMi hoone, mis on ehitatud endisele Raadi lennuväljale, kajastab arhitektuuriliselt justkui pikka teekonda avaramast kitsamasse, sümboliseerides ajarännakut tänasest mälestusterohkest perioodist tagasi kiviajani, mil meie teadmised iseenda minevikust on kesisemad. See on rada, mis võtab vaatluse alla kõik murrangulised ajalooetapid eestluse kujunemise loos.

Eesti rahvale ja kultuurile rajatud kodu täidab endas mitut ülesannet korraga. ERM on rahvusmuuseumina eestluse mõtestaja, rahva põhiväärtuste kandja ja järjepidevuse hoidja. ERM on ka avatud ja kaasav õpi- ja kultuurikeskkond, kus pakutakse harivat ja põnevat tegevust kõigile põlvkondadele. Külastajale avaneb nii esemeline ja virtuaalne kui ka elusa kultuuriga maailm, mis kutsub avastama, teadvustama ning ise kõigest osa saama, luues sideme noorema ja vanema põlvkonna vahele. ERMi tegevusmeetodiks on kultuuride koostöö ja dialoog.

Teatrisaal
ERMi maja B-osas paiknev kaasaegse heli-, valgus- ja esitlustehnikaga black-box tüüpi saal on mitmekülgsete võimalustega ja sobib suurepäraselt ka kontsertide toimumispaigaks. Teatrisaal on esimene sellelaadse moodsa kõrgtehnoloogiaga avalik ruum Tartus, mis annab kunstiliseks eksperimenteerimiseks suurema vabaduse.

Hurda saal
Maja A-osas paiknev 250 istekohaga saal on varustatud kaasaegse tehnikaga. Saali seina katab kunstiteos „Käbi ja kännud“ – hiigelvaip, millel kujutatud kümmet puutüve katavad Eestis enam levinud puudega seotud perenimed koos eesnimedega. Hurda saalis toimuvad aastaringselt ka Tartu Jazzklubi kontserdid.

Ruumid on soojad ja avarad –
hea laeng iga ilmaga on garanteeritud!

ERM asub aadressil Muuseumi tee 2, Tartu.

Vaata kuidas kohale tulla:

Tartu > Info > Majutus
Piletid / Sündmuspaik / Toitlustus

IDeeJazz 2017 @Tartu majutuspartnerid

Hotell Lydia

Ülikooli 14, Tartu
+372 733 0377
reception@lydia.ee
lydia.ee

Ajaloolise asukoha ja personaalse teenindusega Hotell Lydia on suurepärane peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisiks. Lydias on kokku 70 tuba, erinevaid sauna- ja lõõgastusvõimalusi pakkuv spaa-lounge, fitness-klubi, lounge ärikohtumisteks ja tipptasemel lahendustega sündmuskeskus. Lisaks asub hotellis veel üks pärl – Restoran Hõlm, mis kuulub restorane koondava gastronoomia teejuhi White Guide Nordic 2017 valikul Põhjamaade parimate restoranide hulka.

Pakkumine

IDeeJazzi majutuspartnerid Tartus – Hotell Tartu ja Hotell Lydia – pakuvad festivali passi ostjatele online hinnast soodustust 10%, mis rakendub passi ettenäitamisel.

Hea tuba iga ilmaga!

Hotell Tartu

Soola 3, Tartu
+372 731 4300
sales@tartuhotell.ee
tartuhotell.ee

Hotell Tartu on Teie parim valik, kui hindate sõbralikku teenindust, taskukohast hinda ning mugavat hotellituba Tartu südalinnas. Klassikalise sisekujundusega standardtoad ning hiljuti valminud avarad ja mugavad superiortoad sobivad nii äri- kui puhkusereisiks. Uue maja 5. korrusel on avatud ka avar saunakeskus, kus on võimalik pärast tööpäeva mõnusalt aega veeta nautides kauneid vaateid Emajõele otse saunalavalt või mullivannist.

Tartu > Info > Toitlustus
Piletid / Sündmuspaik / Majutus

IDeeJazz 2017 @Tartu toitlustuspartner

ERMi restoran & kohvik

Muuseumi tee 2, Tartu

ERMi restoran ja kohvik pakuvad kõike moodsast eesti köögist, pannes meie aja maitsete kõrval rõhku Eesti päritolu toorainele, ilule ja teeninduse kvaliteedile.

Restoran Pööripäev

Sissepääs A-uksest

Avatud:
T – P 12.00 – 18.00
K 12.00 – 20.00
IDeeJazzi ajal võivad lahtioleku ajad muutuda.

Restoranis on tähelepanu all kaasaegsete Eesti
toitumistavade edasikandmine, väärtustamine
ja propageerimine.

Pop-up kohvik

IDeeJazzi ajal on avatud ka festivali pop-up kohvik “Tassike jazzi!” Hurda saalis ja silla alal toimuvate kontsertide eel.

Hea toit iga ilmaga!

Kohvik Pööriöö

Sissepääs B-uksest

Avatud festivali ajal:
K-R 10.00 – 21.00
L 10.00 – 19.00
(Tavapärased lahtioleku ajad: T-P 10.00 – 18.00, K 10.00 – 20.00)

Vaba stiiliga, hubane ja kultuuriküllane kohvik täiendab
ERMi restorani menüüd värskete pagari- ja kondiitritoodetega.

IDeeJazz @Tartu
TOETAJAD