Tartu > Programm > Titoks

Titoks

Eesti

Aeg:
Laupäev 11. november
kell 17.00

Koht:
ERMi kohvik, B-uks
Muuseumi tee 2, Tartu

Pilet:
Kontsert on Tartu Jazzklubi kingitus kõikidele muusikasõpradele.
Sissepääs prii!

Tartu Jazzklubi kutsub!

Titoks – see on Eesti esimene gypsy-jazz trio!

Virtuoosne ja detailideni lihvitud, emotsionaalne ja meeleolukas kollektiiv söövib mällu kõigile, kes kasvõi korra on sattunud seda kuulama. Titoks koosneb kolmest sõbrast, noorest, aga juba üsna staažikast muusikust, kes tänu aastatepikkusele koosmängule on saavutanud ideaalse harmoonia nii mõtetes kui ka heliilmas.

Trio toob publikuni Django Reinhardti parimad palad, Raimond Valgre unustamatud meloodiad ning klassikamaailma ilusaimad kompositsioonid, seda kõike muidugi gypsy-jazzi võtmes. Titoksi improvisatsiooniline kahekõne ja virtuoossus tekitavad kuulajais emotsioone, mida on raske unustada. Eestimaises novembrikaamoses on selline muusika parim laadija tassikese tee või klaasikese veini kõrvale.

“Ühest tavalisest taustakeikast sündis bänd, mida pole veel nähtud. Titoks – esimene gypsy-jazz trio Eestis. Oma esimese Titoksi kontserdi andsime 2016. aastal IDeeJazz festivalil. Sellest ajast saati oleme unistanud, et Eestit tuntaks riigina, kus mängitakse ja kuulatakse gypsy-jazzi samasuguse kirega nagu näiteks Soomes ja Hollandiski. Meie eeskujudeks on Raimond Valgre, Bireli Lagrene ning loomulikult legendaarsed Django Reinhardt ja Stephanie Grappelli.” — Titoks

Võtkem tassike jazzi!

Laval on:
Kristjan Rudanovski – viiul
Jaanis Kill – kitarr
Robert Nõmmann – kontrabass