Kontakt

Saada kiri

Täname!

*See kiri saadetakse festivali üldaadressile info@ideejazz.ee

Olgem ühenduses

Liitu meiega!

Toimkonna kontaktid

Toimkond

Oleg Pissarenko

festivali juht

 

+372 509 4902

oleg@ideejazz.ee 

Evelin Pissarenko

festivali imagoloog

 

+372 525 4595

evelin@ideejazz.ee 

Maria Kullamägi

Narva logistika juht

 

+372 521 4678

maria@ideejazz.ee

Ilmar Madison

Tartu helitiimi juht

 

+372 511 1435

ilmar@ehastkoiduni.ee

Taavo Teras

Narva helitiimi juht

 

+372 5902 8483

taavo@tartujazz.ee

Hilary Karu

Tartu vabatahtlike juht

 

+372 5340 9322

hilary.karu@gmail.com